Festival znanosti - Split

Dječji vrtić Crvenkapica, Plančićeva 6-8
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Djeca rane dobi u svijetu boja, voditeljice: Sanja Zirojević, Mirela Filipović Grčić 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast
Dječji vrtić Mandalina, Put svete Mande 11
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Gibajmo se u skladu s bojama, voditeljice: Sunčica Delaš Kalinski, Ana Kezić, Nina Ivančić 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast
Dječji vrtić Potočnica II, Tršćanska 35
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Djeca rane dobi u svijetu boja, voditeljice: Sanja Zirojević, Mirela Filipović Grčić 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast
Ekonomski fakultet u Splitu, Cvite Fiskovića 5
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Ivica Filipović, Marijana Bartulović, Toni Šušak: Kriminal bijelih ovratnika 9.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Mediteranski institut za istraživanje života, Meštrovićevo šetalište 45
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Pigmentarium vivum, voditelji: Kristian Nakić, Lara Romac* 8.4.2019., 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica Predškolski uzrast, osnovna škola
Postani i ti istraživač!, voditelji: Marina Konta, Anja Golemac, Doris Plećaš, Vlatka Paštar, Jelena Nikolić, Nevena Nikolac, Kristian Nakić i članovi udruge Tvornica znanosti* 8.4.2019., 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica Predškolski uzrast, osnovna škola
Otvorenje izložbe Coloratum, voditelji: Danica Radman, Kristian Nakić* 9.4.2019. Otvorenje izložbe Opća populacija
Coloratum, voditelji: Danica Radman, Kristian Nakić 10.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Izložba Opća populacija
Pigmentarium vivum, voditelji: Kristian Nakić, Lara Romac 11.4.2019. Radionica Djeca predškolskog uzrasta i svih razreda osnovne škole
Postani i ti istraživač!, voditelji: Marina Konta, Anja Golemac, Doris Plećaš, Vlatka Paštar, Jelena Nikolić, Nevena Nikolac, Kristian Nakić i članovi udruge Tvornica znanosti 11.4.2019. Radionica Djeca predškolskog uzrasta i svih razreda osnovne škole
Coloratum, voditelji: Danica Radman, Kristian Nakić 11.4.2019. Izložba Opća populacija
Pomorski fakultet u Splitu, Ruđera Boškovića 37 (sjeverni ulaz)
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Značenja boja u (brodo)strojarstvu, voditelji: Ladislav Stazić, Karlo Bratić* 8.4.2019., 9.4.2019. Radionica, prezentacija Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Gorana Jelić Mrčelić: Povijest istraživanja mora kroz boje* 8.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Neki zanimljiviji logički i matematički problemi s bojama, voditelj: Goran Kovačević* 12.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Paško Ivančić: Komunikacije i pomorstvo 13.4.2019. Predavanje Osnovna škola, srednja škola
Pravni fakultet, Ulica Domovinskog rata 8
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Ivan Vukušić, Anja Kolimbatović: Rasna diskriminacija i terorizam 8.4.2019. Predavanje Opća populacija
Umjetnička akademija, Odsjek za dizajn vizualnih komunikacija, Zagrebačka 3
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Nikola Marangunić: Psihologija boja – nije sve crno-bijelo 8.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Što ako?/What if?, voditeljice: Maris Cilić, Ana Bodrožić, Daša Mamula 11.4.2019., 12.4.2019., 13.4.2019. Izložba Srednja škola, opća populacija
Igor Čalkušić: Modeli boja 11.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Dizajnerska početnica u Splitu, voditelji: Mišo Komenda, Karlo Kazinoti* 13.4.2019. Radionica Srednja škola
Gradska knjižnica Marka Marulića, Ulica slobode 2
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Sanja Zirojević, Mirela Filipović Grčić: Kako uče djeca rane dobi? 8.4.2019. Predavanje Opća populacija
Maja Braović, Darko Stipaničev: Prostori boja i njihova primjena u računalnom vidu 8.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Jelena Alfirević i učenici Srednje škole Jure Kaštelan - Omiš: Boje u pjesništvu hrvatskih književnika 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Joško Šoda, Maja Krčum: Boje u brodskim procesima i sustavima 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Nikola Godinović: Simetrije u fizici 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Marko Goreta: Boje temperature 10.4.2019. Prezentacija Opća populacija
Sanja Čagalj, Fadila Zoranić: Kad projektne aktivnosti oboje školu 10.4.2019. Prezentacija Opća populacija
Filip Rogošić: Patina - boja u nastajanju 11.4.2019. Predavanje Učenici srednje škole i opća populacija
Miona Miliša: Boje u arheologiji i restauraciji 11.4.2019. Predavanje Učenici srednje škole i opća populacija
Stefan Cikota: Asteroidi - obmana ili realna opasnost iz svemira? 12.4.2019. Predavanje Opća populacija
Galerija Meštrović, Šetalište Ivana Meštrovića 46
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Stručno vođenje po Galeriji Meštrović* 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019. Stručno vođenje Opća populacija
Stručno vođenje po Galeriji Meštović 11.4.2019. Stručno vođenje Učenici nižih (1. – 4.) razreda osnovne škole
BojaNovo putovanje, voditeljica: Jasmina Žiljak Ilinčić* 12.4.2019. Radionica, prezentacija, pričaonica Niži razredi osnovne škole
Osnovna škola Manuš, Vukovarska 11
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Kako kreirati turistički aranžman u bojama hrvatskog turizma?, voditeljica: Mijana Matošević Radić, Anita Hrabar 9.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole
Boje su u nama, voditeljice: Anamarija Jurčev Savičević, Andrea Vrdoljak, Željka Karin* 10.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Prirodoslovni muzej i zoološki vrt grada Splita, Poljana kneza Trpimira 3
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Lucija Šimić: Boje što nam ih priroda daje* 8.4.2019., 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Damir Smajo: Boje u mraku* 9.4.2019., 12.4.2019. Predavanje Osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Pogled u valnu duljinu, voditeljica: Fedra Dokoza* 9.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica Osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu, Ruđera Boškovića 33 (južni ulaz)
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Noćna svjetla, voditeljica: Tamara Rom 8.4.2019., 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Izložba Opća populacija
Code Club PMF – Prezentacija škole programiranja za djecu, voditeljica: Jelena Nakić 8.4.2019. Prezentacija Viši razredi osnovne škole, opća populacija
Eureka!, voditelji: Aljoša Šubašić, Tanja Vojković 8.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole
Roboti i boje, voditelji: Divna Krpan, Goran Zaharija, Saša Mladenović* 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Boja – kakve to veze ima s fizikom?!, voditelji: Ivica Aviani, Ivana Weber 9.4.2019., 9.4.2019., 10.4.2019. Prezentacija Osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Hrvoje Kalinić: 255 nijansi sive 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
LED light show na micro:bitu, voditelji: Jelena Nakić, Dora Boban, Boris Teskera, Ana Dukić* 9.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Boje u slagalici, voditeljica: Renata Odžak* 9.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Franjo Sokolić: Što tvarima daje boju? 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Ivica Aviani: Boje u prirodi – priroda u boji 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Tajne zelene boje, voditeljica: Elma Vuko* 9.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Boje oko nas, voditeljica: Antonela Paladin* 9.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Mile Dželalija: Fizikalna svojstva ružičaste boje 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Dragan Poljak: Fizika plazme i fuzijska tehnologija u okviru EUROfusion programa 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Programirajmo uz boje, voditelji: Goran Zaharija, Divna Krpan, Saša Mladenović* 10.4.2019. Radionica Osnovna škola
Robot Barry - Raspberry Pi radionica, voditelji: Jelena Nakić, Mateo Ćavar, Ana Dukić* 10.4.2019. Radionica Srednja škola
Ivna Baković: Zašto je nebo plavo? 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Leo Ivas: Gdje se skrila plava boja? 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Iva Tojčić: Tajne duginih boja 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Jelena Grbeša: Polarna svjetlost 10.4.2019. Predavanje Srednja škola
Anđela Maslać, Helena Knezić: Boje u astronomiji 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
PrirodosLOVAC, Voditelji: Stjepan Orhanović, Vladimir Pleština, Stjepan Kovačević, Hrvoje Turić, Jozo Pivac, Endri Garafulić, Linda Bazina, Aljoša Šubašić, Tanja Vojković, Renata Odžak, Ivica Aviani, Ante Bilušić, Tonći Čakarić, Lucija Krce, Ivana Weber, Sanja Puljas, Mirko Ruščić, Roko Vladušić, Jelena Nakić, Antonela Paladin, Elma Vuko 10.4.2019. Radionica, prezentacija Viši razredi osnovne škole
Tamara Rom, Ana-Marija Sabljo: Misterija crvenog Mjeseca 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Duje Jerić-Miloš: Crveni i plavi pomak – relativistički uvid u Dopplerov efekt 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Glorija Odak: Boje kvantnog svijeta 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Bernarda Lovrinčević: Fizika na slikarskom platnu 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Željana Bonačić Lošić: Boje tankih listića 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Astronomsko promatranje neba, voditeljice: Tamara Rom, Ivana Weber* 10.4.2019. Promatranje Opća populacija
Dabar – računalno razmišljanje u boji, voditeljice: Jelena Nakić, Dora Boban, Nina Ćurković* 11.4.2019. Radionica Osnovna škola, srednja škola
Biljne boje život znače, voditeljice: Marija Nazlić, Valerija Dunkić* 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica, prezentacija Niži razredi osnovne škole
Monte Carlo simulacija + Fermatov princip = disperzija boja, voditelji: Petar Stipanović, Krešimir Dželalija* 11.4.2019. Radionica Srednja škola, opća populacija
Čaroban svijet biljnih boja, voditeljica: Elma Vuko* 11.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Doživi boje, voditeljica: Antonela Paladin* 11.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Scratch – izgubljeni u svemiru, voditelji: Jelena Nakić, Nina Ćurković, Siniša Parović* 11.4.2019. Radionica Osnovna škola
STEMI hexapod, voditelji: Jelena Nakić, Ana Bajić, Mateo Ćavar* 12.4.2019. Radionica Srednja škola
Sjeverni toranj Sveučilišne knjižnice, Ruđera Boškovića 31
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Dunja Pivac: Impresionistička paradigma boje 8.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Anuška sredozemna medvjedica, voditelji: Bruno Ćurko, Marita Brčić Kuljiš, Anita Lunić, Josip Guć* 9.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Što znam o Mediteranu, voditelji: Bruno Ćurko, Marita Brčić Kuljiš, Anita Lunić, Josip Guć* 9.4.2019. Kviz Srednja škola
Sagita Mirjam Sunara: U potrazi za izgubljenim bojama: konzerviranje-restauriranje skulpture 'Objekt II' autora Josipa Diminića iz Parka skulptura Željezare Sisak 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
BEAGLE susreće glavatu želvu, voditelji: Bruno Ćurko, Marita Brčić Kuljiš, Anita Lunić, Josip Guć* 10.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole
Bioetički caffè, voditelji: Bruno Ćurko, Marita Brčić Kuljiš, Anita Lunić, Josip Guć 10.4.2019. Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Prezentacijske boje, voditelji: Frane Bešker, Katarina Blažević Miše 11.4.2019. Predavanje i radionica Učenici srednje škole i opća populacija
Nikola Godinović: Fizika i umjetnost 11.4.2019. Predavanje Opća populacija
Matematički teorem o četiri boje, voditeljica: Antonela Czwyk Marić 12.4.2019. Izložba, radionica, predavanje, prezentacija Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Antonio Morić-Španić: Kartografski kolorit - važnost i uloga boja u vizualizaciji prostornih procesa 13.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Sveučilišna knjižnica, Ruđera Boškovića 31
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Slijedi crvenu nit ..., voditeljice: Marijana Burić, Margita Mirčeta Zakarija, Ana Radić Bizjak, Irena Urem 9.4.2019., 10.4.2019. Radionica Opća populacija
Umjetnost izrade mramornog papira, voditeljica: Ana Radić Bizjak 11.4.2019. Radionica Učenici viših razreda osnovne škole, srednje škole i opća populacija
Sveučilišni odjel za forenzične znanosti, Ruđera Boškovića 33 (južni ulaz)
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Ana Jeličić, Nina Mišić Radanović: Pravna i etička odgovornost „bijelih kuta“ 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Ivica Filipović, Marijana Bartulović, Toni Šušak: Kriminal bijelih ovratnika 11.4.2019. Predavanje Učenici srednje škole i opća populacija
Zaštitne boje forenzike, voditelji: Josip Crnjac, Andrijana Filko 12.4.2019. Radionica, predavanje Srednja škola, opća populacija
Sveučilišni odjel za stručne studije, Kopilica 5
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Ivica Filipović, Marijana Bartulović, Toni Šušak: Kriminal bijelih ovratnika 10.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Zdravstvena škola, Šoltanska 15
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Crno, bijelo ili ...?, voditeljica: Ines Alfirević Španjić 8.4.2019., 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Izložba Opća populacija
Boje u laboratoriju, voditeljice: Anja Ančić, Maria Bošković, Blanka Roje* 8.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Zastave pričaju povijest, voditelji: Zrinka Smoljanović Baburica, Jure Barać 8.4.2019., 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Izložba Opća populacija
Ines Paviškov, Ivana Alajbeg: Nema života bez boje 11.4.2019. Predavanje, prezentacija Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Marija Jurišić Šarlija, Ana Parađik, Manuela Brnčić Dadić: Lepeza boja* 11.4.2019. Predavanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Dvorana Kineziološkog fakulteta u Splitu, Teslina 6
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Gibajmo se onako kako kažu boje, voditeljica: Sunčica Delaš Kalinski* 10.4.2019. Radionica Predškolski uzrast
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Ruđera Boškovića 32
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Radionice, pokusi, kvizovi, igrice 8.4.2019. Radionica, kviz, pokus, igrica Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Svečanost otvaranja 17. Festivala znanosti u Splitu 8.4.2019. Protokol Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Komunicirajmo bojama: važnost i značaj boja u prezentiranju, voditeljice: Nina Sirković, Mira Braović Plavša, Mirjana Matea Kovač* 10.4.2019. Radionica Srednja škola, opća populacija
Budi i ti znanstvenik!, voditelji: Nikola Godinović, Ivica Puljak* 11.4.2019. Smotra Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija, djeca s posebnim potrebama
Sveučilišni odjel za studije mora
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Slane boje, voditeljica: Kristina Odžak* 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Umjetnička akademija, Kiparski odsjek, Hercegovačka 65
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Dalibor Prančević: Pozicija boje u obzoru moderne hrvatske skulpture 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Medicinski fakultet u Splitu, Šoltanska 2
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Progledajmo ultraljubičasto, voditelj: Darko Modun* 10.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole
Katja Galić: Svijet boja kroz oči ovisnika 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Prevencija karijesa, voditelji: Livia Cigić, Danijela Kalibović Govorko, Tina Poklepović Peričić, Antonija Tadin, Tea Galić, Lidija Gavić, Marija Roguljić, Darko Kero, Antea Pipinić 11.4.2019. Predavanje i radionica Djeca predškolskog uzrasta svih razreda osnovne škole i opća populacija
Antonija Tadin, Lidia Gavić, Danijela Delić, Mirna Radović: Koliko su moji zubi bijeli: mitovi i činjenice o boji zuba 12.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Koliko su moji zubi bijeli: mitovi i činjenice o boji zuba, voditeljice: Antonija Tadin, Lidia Gavić, Danijela Delić, Mirna Radović* 12.4.2019. Radionica Srednja škola, opća populacija
Osnovna škola Lučac, Omiška 27
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Anita Ivanović, Antea Puizina: Koliko nijansi sive vidiš? 10.4.2019. Predavanje, prezentacija Viši razredi osnovne škole
Osnovna škola Spinut, Teslina 12
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Učimo o bojama programiranjem kornjača?, voditelj: Marin Aglić Čuvić* 9.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole
I. gimnazija, Teslina 10
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Tina Franić: Boje Park šume Marjan 10.4.2019. Predavanje, prezentacija Srednja škola
Damira Ćupić: Paleta života* 10.4.2019. Predavanje, prezentacija Srednja škola, opća populacija
Ekonomsko-birotehnička škola, Vukovarska 37
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Domagoja Buljan Barbača: Boja novca* 10.4.2019. Predavanje Srednja škola
Filozofski fakultet, Poljička cesta 35
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Andreja Bubić, Antonia Peroš, Bruno Barać, Anamarija Ivanović: Boje zdravlja – Studenti u potrazi za srećom 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Tablet kviz: 3, 2, 1, boji!, voditeljice: Suzana Tomaš, Lada Maleš, Josipa Jurić, Ivana Restović 11.4.2019. Radionica Učenici nižih (1. – 4.) razreda osnovne škole
Hrvatski pomorski muzej Split, Glagoljaša 18
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Koje je boje more? voditeljica: Branka Despotušić 11.4.2019. Radionica Djeca predškolskog uzrasta i učenici nižih razreda osnovne škole
Kemijsko-tehnološki fakultet, Ruđera Boškovića 35 (istočni ulaz)
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Zvonimir Jažo: Biokemija eteričnog ulja 8.4.2019. Predavanje Studenti, opća populacija
Marijana Popović: Zašto lišće mijenja boju i otpada? 9.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Antea Hrepić: Teorija boja - bitka egzaktnog i apstraktnog 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Zvonimir Jukić, Ivana Carev: Boje iz ljekovitog bilja 9.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Ivana Carev: Kako i zašto vidimo boje? 9.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Kristina Knezović, Mira Brnić: Sve boje studiranja na Kemijsko-tehnološkom fakultetu 9.4.2019. Predavanje Srednja škola
Glorija Granić, Nikolina Nikolov, Ivan Jovanović, Ana Jerončić, Lucija Radaš: Kemija eteričnog ulja mediteranskog bilja 9.4.2019. Predavanje Opća populacija
Dugine boje u hrani, voditeljice: Danijela Skroza, Ivana Generalić Mekinić* 10.4.2019. Radionica Predškolski uzrast, niži razredi osnovne škole
Boje skrivaju i otkrivaju-spektroskopija, voditeljica: Lea Kukoč Modun* 10.4.2019., 10.4.2019. Radionica, predavanje Srednja škola
Obilazak Kemijsko-tehnološkog fakulteta, voditelj: Damir Barbir* 10.4.2019. Stručno vođenje Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola
Chemical Room Escape(s), voditeljica: Ivana Vekić* 10.4.2019. Kviz Srednja škola
Branka Gotovac: „Sve što vidim mogu povezati s matematikom“ – projektni kolaž 11.4.2019. Predavanje Učenici viših razreda osnovne i srednje škole
Kor katedrale Sv. Dujma, Kraj Svetog Duje 5
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Mladen Ćulić, Žana Matulić Bilač, Joško Belamarić: De Coloribus Andreae Buvinae 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Komercijalno-trgovačka škola, Antuna Gustava Matoša 60
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Poduzetničke boje, voditeljica: Marija Istenić 11.4.2019. Izložba Opća populacija
Sveučilišna galerija „Vasko Lipovac“, Ruđera Boškovića 31
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Otvorenje izložbe Mogućnosti boje: izložba studenata slikarskog odsjeka Umjetničke akademije u Splitu, kustos: Božo Kesić; mentori: Petar Katavić, Ivan Kolovrat, Anita Miloš, Blaženka Perica, Vedran Perkov, Ivana Poljak, Viktor Popović, Kristina Restović, Jadranko Runjić, Neli Ružić 11.4.2019., 12.4.2019. Izložba Učenici srednje škole i opća populacija
Mogućnosti boje: izložba studenata slikarskog odsjeka Umjetničke akademije u Splitu, kustos: Božo Kesić* 12.4.2019. Izložba Srednja škola, opća populacija
Grafička radionica dubokog i visokog tiska, voditelji: Dalibor Lovrić, Helena Trze Jakelić* 12.4.2019., 13.4.2019. Radionica Srednja škola, opća populacija
Umjetnička akademija, Slikarski odsjek, Hrvojeva 8
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Ivan Kolovrat: Priroda boja 12.4.2019. Predavanje Srednja škola, opća populacija
Graditeljsko-geodetska tehnička škola, Matice hrvatske 11
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Zeleno, volim te zeleno, voditeljica: Vanja Perišin Ćorić* 9.4.2019. Izložba, radionica, prezentacija Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Katoličko-bogoslovni fakultet
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Škola likovnih umjetnosti, Vrančićeva 17
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Udruga podvodnih aktivnosti Rostrum, Doverska 18
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Marko Lete, Lucija Radić, Ivan živković, Neven Lete, Fedra Dokoza: (Pod)morsko šarenilo 11.4.2019., 12.4.2019. Predavanje, prezentacija Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola
Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Institut za jadranske kulture i melioraciju krša, Put Duilova 11
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Marin Čagalj: Socio-demografska obilježja u ruralnom području Splitsko-dalmatinske županije 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Gabrijela Vuletin Selak, Marina Raboteg: Sve boje bolesti raka masline 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Ana Mucalo: Znanost inspirirana bojom grožđa i vina 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Katarina Hančević: Boje virusa vinove loze 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Katarina Lukšić: Šareno porijeklo vinove loze 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Maja Jukić Špika: Žuto-zelena rapsodija maslinova ulja 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Višeslav Glavinović: Spektar maslina 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Marija Mandušić, Ana Matešković: Boje u svijetu kukaca 10.4.2019. Predavanje Opća populacija
Kupalište Bačvice (istočni ulaz)
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Astronomsko promatranje neba, voditelji: Tomislav Nikolić, Zoran Knez* 12.4.2019. Promatranje Opća populacija
Obrtna tehnička škola, Plančićeva 1
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Matematičko bojanje granica, voditeljice: Manuela Brnčić Dadić, Marija Jurišić Šarlija, Ana Paradžik* 10.4.2019. Radionica, predavanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Umjetnička akademija, Odsjek za likovnu kulturu i likovnu umjetnost, Fausta Vrančića 17
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Moji organi – moje boje, voditeljica: Dunja Pivac* 13.4.2019. Radionica Niži razredi osnovne škole