Festival znanosti - Zadar

Srijeda, 18. travnja 2018.

Gradska knjižnica Zadar – Ogranak Arbanasi, Zadar, Ul. V. Zmajevića 12a
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Projekt „Od ideje do izuma“, Ljiljana Klanac i Snježana Nekić 08:00 do 20:00 Izložba, Prezentacija predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole, opća populacija
Gradska knjižnica Zadar – MMD, Zadar, Stjepana Radića 11B
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Telefon nekad i sada, Jelena Tomić 08:00 do 19:30 Izložba predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole, 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1., 2., 3. i 4. razred srednje škole, opća populacija
OŠ Šime Budinića, Zadar, Put Šimunova 4
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Najnovija znanstvena otkrića u fizici, Ana Lipošćak 08:00 Izložba 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole, opća populacija
OŠ Jurja Dalmatinca, Pag
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Od atoma do iphonea, Božica Oštarić Veršić i Ivana Vrban 08:00 do 20:00 Izložba Opća populacija
OŠ Šimuna Kožičića Benje, Zadar, Asje Petričič 7
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Otkrića koja su promijenila svijet, Snježana Stanin 08:00 do 19:00 Izložba, Radionica, Predavanje, Prezentacija 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole, opća populacija
Kulturno informativni centar, Gospić
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Otkrivanje likovnog u vizualnom, Marijan Richter 08:00 Izložba, Predavanje 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1., 2., 3. i 4. razred srednje škole, opća populacija
OŠ Zadarski otoci, Zadar, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Svijet oko nas očima prvašića, Irina Kozličić Juraga, Jasna Panić i Anamarija Botica Miljanović 09:00 do 10:30 Izložba, Radionica, Predavanje, Prezentacija predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole, 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Dječji vrtić Kocka kockica, Zadar, Mate Balote 50
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Otkrij... MIKRO morski svijet!, Melita Mokos 09:00 do 12:00 Radionica predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
OŠ Stjepana Radića, Bibinje, Gumla 3
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Moreplovci i geografska otkrića, Ivana Vršćak, Marija Mrkić i Marijana Pavić 09:50 do 10:35 Radionica, Predavanje 6. razred osnovne škole
Nepoznato o poznatim znanstvenicima, Marta Škunca 11:00 do 12:30 Prezentacija 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića, Zadar, Perivoj Vladimira Nazora 3/3
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Primjena fizikalnih otkrića u veterinarskoj medicini, Ivana Gaće i Sayonara Mršić 10:00 do 11:30 Prezentacija 2., 3. i 4. razred srednje škole
OŠ Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Austrijski istraživač Heinrich Harrer, Zaneta Sambunjak 10:00 do 11:30 Predavanje 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Mali istraživači nepoznatog, Zrinka Klarin i Dinko Marin 16:30 do 17:30 Radionica, Predavanje 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Zadar, Vrana, Podgrađe, Medviđa, Benkovac, Islam Grčki
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Putevima multikulturnosti zadarskoga zaleđa, Jadranka Čačić-Kumpes 10:00 do 18:00 Radionica 2., 3. i 4. razred srednje škole
Sveučilište u Zadru
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Vodeni znakovi zadarskih rukopisa. Što sve skriva i otkriva najstarija pisana baština?, Marijana Tomić 10:00 do 12:00 Radionica 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1., 2., 3. i 4. razred srednje škole, opća populacija
OŠ Smiljevac, Zadar
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Tragovima hrvatskih otkrića, Josipa Zanki 10:45 do 11:45 Radionica, Predavanje 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
OŠ Petra Preradovića, Zadar, Trg Petra Preradovića 1
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Kako su geografska otkrića obogatila naš jelovnik?, Josip Faričić 10:45 do 11:30 Predavanje, Prezentacija 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
OŠ Ražanac, Ražanac
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Utjecaj tehnoloških otkrića na medije i društvo, Vesna Kalajžić 11:00 do 13:00 Izložba, Prezentacija 1. razred osnovne škole, 5.-8. razred osnovne škole
OŠ Vladimir Nazor, Neviđane
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Kukci u školskom vrtu, Kristijan Franin i Gabrijela Kuštera 11:00 do 12:30 Radionica 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Samostalna narodna knjižnica Gospić, Gospić
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Mirisi i okusi geografskih otkrića, Jadranka Brkić-Vejmelka 11:30 do 13:00 Radionica 5., 6., 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
OŠ Pakoštane, Pakoštane
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Veza znanstvenih otkrića i jezikoslovlja, Anita Pavić Pintarić i Nada Nekić 12:25 do 13:10 Radionica 5. razred osnovne škole
OŠ Krune Krstića, Zadar, Trg Gospe Loretske 3
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Veza znanstvenih otkrića i jezikoslovlja, Anita Pavić Pintarić i Marina Bais 13:00 do 14:00 Radionica 8. razred osnovne škole
Sveučilište u Zadru, Laboratorij za eno-pedološke analize, Zadar, Petra Kasandrića 6
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Getting to know marine life!, Claudia Kruschel 14:30 do 15:30 Radionica Opća populacija
OŠ Sukošan, Josipa Peričića 15, Sukošan
Naziv Vrijeme Vrsta događaja Publika
Znanstveno otkriće padobran i vatrogasno vozilo, Ana Sertić 16:30 do 18:05 Izložba, Radionica predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole, 5. i 6. razred osnovne škole